LAIKA CARAVANS S.p.A.

Saviem klientiem piedāvājam pilnu pēc pārdošanas servisu:

Fiat bāzes rāmju apkopi,

remontu un garantijas darbus,

virsbūves garantiju un apkopi,

kā arī plašu kempinga automašīnu piederumu izvēli no Movera un Brunner.

LAIKA pārgājienu automašīnas ir Itālijas uzņēmums, kas uzsāka ražošanu jau 1964. gadā.

Līdz šim modeļu klāsts ir ļoti plašs, piedāvājot katram klientam risinājumu, kas viņiem patīk. Produktu klāsts sākas ar furgona versiju un beidzas ar pilnībā integrētu augstākās klases kempinga automašīnu.

Camper Van, Compact, Over-Cab, Lowprofile un Motorhome modeļi ir pieejami mūsu modeļu klāstā. To piegādes līmeņi ir sadalīti trīs sērijās: Kosmo, Ecovip un Kreos. Laika pārgājienu automašīnas galvenokārt tiek izgatavotas, izmantojot Fiat Professional bāzes rāmjus, bet arī iegūst transportlīdzekļus ar Mercedes-Benz un Iveco bāzes rāmjiem.

LAIKA KOSMO L 412 DS

Virtual Tour 2023

 

GLOBE-TRAVELLER stāsts aizsākās 2009. gadā ar projektu Neo-Traveller. Trīs gadus vēlāk, 14.02.2012., radās zīmols Globe-Traveller.

Īpašnieks Sobiesław Zasada sāka savu piedzīvojumu ar kemperi 1959. gadā. Ceļojot kopā ar ģimeni kemperī, viņš apmeklēja ne tikai Eiropu, bet arī Amerikas Savienotās Valstis un Kanādu. Galu galā viņš nolēma izveidot uzņēmumu kemperu ražošanai.

Mūsdienās Globe- Traveller kemperus var redzēt uz ceļiem visā Eiropā. Šie transportlīdzekļi attīstās, taču uzņēmuma vīzija un misija nav pakļauta nekādām izmaiņām. Globe- Traveller vienmēr cenšas būt cienījams dzīvojamo piekabju ražotājs, kurš vienmēr atbilst cerībām. Saņemtās balvas apstiprina, ka uzņēmuma centienus atzīst ne tikai klienti, bet arī nozares eksperti.

Sobieslavs Zasada (dz. 1930) ir veiksmīgākais poļu rallija braucējs. Viņš bija 3-kārtējs Eiropas rallija čempions (1966, 1967, 1971) un 3-kārtējs vicečempions. Viņš ir uzvarējis vairāk nekā 150 sacīkstēs. Pašlaik viņš ir Zasada grupas uzraudzības padomes priekšsēdētājs.

Globe- Traveller kemperus no 2023. gada pārstāv SIA “VIRĀŽAS”.

Jautājumu, neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni +371 26369888; +371 20006592 vai rakstiet uz e-pastu kemperi@virazas.lv