Globe-Traveller Falcon – jauns modelis, kura pamatā ir Volkswagen

Globe-Traveller jaunais modelis Falcon. Šis ir nesens poļu ražotāja jaunums.

Falcon ir pilnīgi jauns dzīvojamais kemperis visos aspektos. Bāze ir jauna – Volkswagen Crafter, arī pilnpiedziņas versijā (4×4 – 4Motion). Pilnīgi jauns ir iekšējais plānojums un vairāki tehniskie risinājumi.

Galvenās funkcijas īsumā:
– Kemperis divām personām;
– Volkswagen Crafter – kompakts virsbūves garums 599 cm;
– Četru riteņu piedziņa;
– Dubultā grīda ar paredzētu lietošanu ziemā;
– Saules paneļi ar kopējo jaudu līdz 320 vatiem;
– LiFePO4 akumulatori ar jaudu līdz 400 Ah;
– Truma apkure ar iNET standarta aprīkojumā;

Volkswagen kā kemperu bāze ir liels izaicinājums. Šis dizains ļoti atšķiras no Fiat Ducato vai Peugeot Boxer. Uzstādīšanai ir ievērojami mazāk vietas, jo ir sliktāka kravas daļas garuma attiecība pret transportlīdzekļa kopējo garumu (ar vienādiem ārējiem izmēriem bagāžas nodalījums ir īsāks). Dizaineriem ir jābūt daudz radošākiem un jāmeklē nestandarta risinājumi.

Darbs pie Falcon tika turēts noslēpumā līdz pēdējam brīdim. Efektu var uzskatīt par pārsteidzošu, lai neteiktu vairāk. Kā paziņojumā presei raksta pats ražotājs: «Pieredzējušiem profesionāļiem jauna autofurgona modeļa projektēšana un izgatavošana ar pamataprīkojumu nav liels izaicinājums. Daudz grūtāk ir uzstādīt visu, ko klienti sagaida. Atrodiet tai vietu, atstājiet vietu pasažieriem un viņu bagāžai un joprojām iekļaujieties svara ierobežojumā. Bet to mēs sev izvirzījām kā mērķi. Mēs sadalījām uzdevumus, un visi kopā veidoja priekšlikumus. Projekts bija diezgan izaicinošs, taču mums patīk šāda veida izaicinājumi. Mums bija arī motivācija un apņēmība virzīties uz priekšu.”

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)